Відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Малий Березний

Сьогодні, 6 січня, напередодні Різдвяних свят в селі Малий Березний Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади Ужгородського району було відкрито новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. В урочистому відкритті взяли участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Лаба та народний депутат України команди Президента Анатолій Костюх.

Загальна кошторисна вартість об’єкта – 5,9 млн. гривень. Будівництво амбулаторії здійснювалось у 2021 році із залученням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в рамках державної програми "Доступна медицина", спрямованої на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в обсязі 5,1 млн. грн., решта – співфінансування з місцевого бюджету. Амбулаторія забезпечена необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги мешканцям громади.

«Радісно спостерігати за отриманим результатом, адже дана амбулаторія є запорукою підтримки розвитку села та яскравим прикладом того, як разом можна робити великі справи на благо громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця» – підкреслив Радіон Кіштулинець.

«Для громади в цілому відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія, тепер вони матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. Цей рік пандемії показав, що медицина, це та галузь, яку потрібно розвивати. Ми докладемо усіх сил, щоб зробити максимально доступним надання первинної медичної допомоги на місцях, щоб людям не доводилося їхати за десятки кілометрів» – зазначив Михайло Лаба.

Остання зміна сторінки: 06-01-2022 11:29