Відкриття добровільної пожежної команди в Сюртівській територіальній громадіи

Сьогодні, в селі Малі Геївці Сюртівської територіальної громади, відбулося відкриття добровільної пожежної команди. Сюртівська громада на даний час єдина в Ужгородському районі, яка створила свою власну пожежну частину, функціонування якої дозволить мінімізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців громади.

У офіційному відкритті взяли участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, начальник Головного управління ДСНС України в Закарпатській області Роман Гудак, заступник начальника Головного управління ДСНС України в Закарпатській області Василь Варга, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Лаба та голова Сюртівської територіальної громади Арпад Пушкар.

Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, їй створено усі необхідні умови для несення служби. На озброєнні у новоспечених вогнеборців є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінструмент.

«Відкриття місцевої пожежної команди є хорошим початком для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Сюртівської громади, – відзначив Радіон Кіштулинець. –  Це перш за все інвестиції у безпеку району, у десятки врятованих життів та збережене від вогню майно».

Остання зміна сторінки: 30-12-2021 14:54