Відкриття ЦНАПу в Баранинській територіальній громаді

Сьогодні, 17 травня в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко і заступник голови  райдержадміністрації Віталій Дупин прийняли участь у відкритті Центру надання адміністративних  послуг в Баранинській територіальній громаді. Територіальна громада стала учасником впровадження програми U-LEAD з Європою для отримання інституційної та матеріальної допомоги для створення Центру надання адміністративних послуг.
Христина Мацко привітала усіх присутніх з такою чудовою подією та побажала продуктивної роботи, значних здобутків та нових перемог на благо територіальної громади.
Відтак, відкриття сучасного ЦНАПу дасть можливість жителям громади безперешкодно, без черг, заощаджуючи час, швидко та якісно отримувати адміністративні послуги.
Ужгородська районна державна адміністрація вітає мешканців громади з такою подією та бажає  успіхів у наданні адміністративних послуг!

Остання зміна сторінки: 17-05-2021 21:07