Відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Батфа Сюртівської територіальної громади

Сьогодні, 27 травня, в селі Батфа Сюртівської територіальної громади Ужгородського району було відкрито новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. В урочистому відкритті взяли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації  Анатолій Полосков, перший заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Білецький та заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Шинкарюк. В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко привітала усіх присутніх з такою приємною подією та побажала продуктивної роботи у наданні якісних медичних послуг мешканцям на благо територіальної громади. У вітальному слові, також зазначила, що тепер місцеві жителі відчуватимуть постійну турботу про їхнє здоров’я. За ефективну роботу у реалізації будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Батфа Сюртівської територіальної громади грамотою Ужгородської районної державної адміністрації нагороджено Ворю Ларису Павлівну – начальника відділу капітального будівництва Ужгородської райдержадміністрації та Мотильчака Олега Михайловича – директора Товариства з обмеженою з обмеженою відповідальністю „Закарпатгарантбуд”. В заході, також, взяли участь голова районної ради Юрій Фрінцко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин,   керівник апарату  райдержадміністрації Руслана Боднарюк, головний лікар Комунального некомерційного підприємства "Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради" Лариса Шинкаренко, Сюртівський сільський голова Арпад Пушкар. Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості по Закарпатській області та на умовах співфінансування. Обслуговуватиме медичний заклад жителів населених пунктів Батфа, Палло, Галоч - це близько півтори тисячі мешканців. Тут працюватимуть один сімейний лікар, три медичні сестри та обслуговуючий персонал. Сільська амбулаторія має автомобіль, комп’ютерну техніку, сучасне медичне обладнання.  Відтак, відкриття сучасного медичного закладу дасть можливість жителям громади безперешкодно, швидко та якісно отримувати медичні послуги.

Остання зміна сторінки: 27-05-2021 14:19