Відбувся практичний семінар-навчання з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів Ужгородської райдержадміністрації.

Сьогодні, 17 листопада, при керівнику апарату Ужгородської районної державної адміністрації Руслані Боднарюк відбувся практичний семінар-навчання з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочався семінар з питання про новели в чинному законодавстві з питань ведення діловодства в райдержадміністрації. З даного питання доповідала  Руслана Поляк – начальник відділу документообігу та контролю  апарату райдержадміністрації. До присутніх були доведені нові вимоги щодо ведення документообігу, відповідно до змін, які нещодавно відбулись в законодавстві. Порушені питання стосовно розробки розпорядчих документів, підготовки відповідей на запити, складання документів до органів вищого рівня.

Головний спеціаліст юридичного відділу  райдержадміністрації Олег Денисенко разом з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації розібрали типові помилки при наданні відповідей на запит на публічну інформацію.

Наприкінці семінару, Ольга Гулей-Шикула – в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації проінформувала присутніх про необхідність дотримання додаткових заходів здійснення фінансового  контролю, зокрема щодо порядку повідомлення Національного агентства з  питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані суб’єктів декларування.

Остання зміна сторінки: 17-12-2021 13:51