Відбувся конкурс з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах

У відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” Ужгородською райдержадміністрацією 20 березня 2020 року було проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. Для участі у конкурсі було подано 10 (десять) заявок та комплектів документів від 4 (чотирьох) перевізників на 6 (шість) із 8 (восьми) об’явлених об’єктів конкурсу. В ході роботи конкурсного комітету було визначено переможців-перевізників у конкурсі, а також тих хто посів друге місце. Рішення конкурсного комітету буде оформлено відповідним протоколом з пропозиціями голові райдержадміністрації про укладання договорів на перевезення пасажирів із перевізниками-переможцями.

Остання зміна сторінки: 20-03-2020 14:42