Відбувся безкоштовний благодійний концерт „Зустріч підтримка”

Сьогодні у центральному скверику міста Перечин Ужгородського району відбувся безкоштовний благодійний концерт „Зустріч підтримка” для внутрішньо переміщених осіб за участі артистів української естради Віктора Павліка та Андріани. Захід організований задля підтримки людей, які в пошуках безпеки опинились в Ужгородському районі та у Перечині зокрема.

Відвідав благодійний концерт і начальник Ужгородської районної вйськової адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України Михайлом Лабою.

«Ці люди прийняли рішення дочекатись перемоги у нашому рідному краї. В них на душі різні настрої, страхи, тривоги. Вони щохвилини шукають інформацію про війну в своїх містах. Тому, такі заходи, хоча б на хвилинку можуть відволікти їх від війни і подарувати відчуття душевного спокою. Все буде Україна!», зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 28-04-2022 16:58