Відбулося засідання спостережної комісії при РДА

Сьогодні під головування заступника голови РДА Ренати Манайло-Приходько відбулося засідання спостережної комісії при Ужгородській райдержадміністрації. У засіданні взяли участь керівники соціальних служб району та начальник Ужгородського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області.

В ході засідання розглянуто 2 питання порядку денного:

1. Подання відносно громадянина, жителя району, для погодження та вирішення питання про застосування до нього умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт.
  2. Повідомлення Шепетівської виправної колонії, Миколаївської виправної колонії, Казанківської виправної колонії, Збарської  виправної колонії  про звільнення громадян, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та які обрали місцем проживання населені пункти Ужгородського району.

Галушка Сергій  Ілліч - капітан внутрішньої служби, начальник Ужгородського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області проінформував про утримання засуджених, які вчинили злочини (перебувають на обліку в органі пробації) по видах покарання.

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

По першому питанню - погодити подання про умовно-дострокове звільнення засудженого та направити його до Ужгородського міськрайонного суду для подальшого його вирішення.

По другому питанню - органам місцевого самоврядування, місцем проживання яких обрали звільнені громадяни (додається), які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк організувати здійснення громадського контролю за дотриманням прав основних свобод та законних інтересів та спільно із представниками правоохоронних органів забезпечити проведення виховної роботи.

Остання зміна сторінки: 03-07-2020 11:53