Відбулося засідання штабу щодо проведення оздоровчої кампанії в Ужгородському районі

02 червня, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Ужгородського району. На заході були присутні начальник відділу освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова та керівники органів управління освіти територіальних громад, представники управління соціального захисту населення району, завідувач відділення організації санітарно – гігієнічних досліджень Ужгородської районної філії ДУ ,,Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” Марія Філеп, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Ужгородська районна лікарня Ужгородської районної ради" Олег Голуб, заступник начальника відділу поліції №1  Ужгородського районного управління поліції Олександр Остапенко. З метою організації якісного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей Ужгородщини на порядок денний було винесено питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей району у 2021 році, а також питання щодо вакцинації працівників освіти та підготовки списків на щеплення серед освітян. Під час засідання обговорювалися актуальні питання забезпечення якісного та безпечного оздоровлення дітей, поліпшення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів та вимог законодавства до порядку надання послуг у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку. Цього року на території Ужгородського району в окремих територіальних громадах вже розпочалась оздоровча кампанія: відкрито літні оздоровчі пришкільні табори з денним перебуванням та мовні табори. Щодо вакцинації освітян поінформував Віталій Дупин та повідомив про дату проведення щеплення по кожній територіальній громаді та перелік закладів охорони здоров'я, які забезпечуватимуть вакцинацію. У підсумку  було надано ряд   доручень для налагодження подальшої роботи.

Остання зміна сторінки: 02-06-2021 16:47