Відбулося засідання сесії районної ради

Сьогодні,  16 жовтня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови РДА Христина Мацко, заступник голови РДА Рената Манайло-Приходько, керівник апарату РДА Руслана Боднарюк та керівники структурних підрозділів РДА взяли участь у засіданні  42 сесії районної ради.

Напередодні відбулося засіданнях профільних комісій районної ради, де представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та члени комісії детально опрацювали профільні питання.

Тож сьогодні, депутати злагоджено та конструктивно прийняли рішення з 14 питань порядку денного. Серед них: про районну Програму розроблення містобудівної  документації - детального плану території для будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску «Соломоново – Чієрна» за межами населеного пункту, на території Соломонівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області; Про затвердження актів приймання – передачі матеріально-технічної та навчально-методичної баз окремих освітніх закладів району; Про надання згоди на передачу незавершеного будівництвом об’єктів «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Батфа Ужгородського району -будівництво»; Про внесення змін до рішень районної ради вiд 11.09.2020 року № 731 «Про надання згоди на передачу об’єкта незавершеного будівництва», та № 732 «Про надання згоди на передачу незавершених будівництвом об’єктів», про внесення змін до районного бюджету на 2020 року, фінансування галузевих програм району, та інші.

Остання зміна сторінки: 16-10-2020 14:41