Відбулося засідання постійних комісій районної ради

У рамках підготовки до чергової сесії Ужгородської районної ради 14-15 липня відбулися засідання ряду профільних постійних комісій районної ради. В них взяли участь голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови РДА – депутат районної ради Христина Мацко та керівники структурних підрозділів РДА.

Засідання сесії заплановане на п’ятницю 17 липня 2020 року.
З метою підготовки та вивчення питань порядку денного сесії, свої засідання провели: земельна комісія, комісія з питань охорони здоров’я, комісія з питань законності та правопорядку, регламенту, депутатської етики і контролю за виконанням рішень, комісія з питань освіти, молоді та спорту, з питань комунальної власності та приватизації та бюджетна комісія.
Серед питань, які розглядали на комісіях були: затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Ратівці, та села Сюрте. Розглянуто та рекомендовано затвердити проект щодо внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня», а також про внесення змін до фінансових планів районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Найактивніше на комісіях обговорювали проекти рішень про створення опорних закладів середньої освіти в Ужгородському районі. За результатами проведення конкурсу на визначення опорних закладів середньої освіти, що відбувся 02 липня 2020 року, до розпорядження голови районної ради про скликання сесії було внесено питання по створенню 7 таких шкіл, з утворенням окремих філій. Для завершення реєстраційних дій по створенню цих шкіл необхідно прийняти додаткові рішення – про реорганізацію шляхом приєднання філій до створених шкіл. У зв’язку з тим, що дані питання потребують узгодження, профільна комісія рекомендувала доопрацювати окремі проекти рішень та прийняти остаточне рішення про включення цих питань до порядку денного сесії на засіданні Президії районної ради.

Окрім цього, активно працювала й бюджетна комісія. Члени комісії детально опрацювали проект рішення про внесення змін до районного бюджету та дійшли згоди затвердити зміни до обсягу доходів та видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів (у межах змін доходів, загального обсягу видатків районного бюджету), дефіциту за загальним фондом районного бюджету, тощо.

Загалом, на порядок денний сесії заплановано винести близько 30 питань. Остаточний варіант порядку денного буде погоджений Президією районної ради, а рішення по них депутати прийматимуть безпосередньо на засіданні сесії.

Остання зміна сторінки: 15-07-2020 15:39