Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

4 серпня відбулося засідання комісії з питань техногенно-еконологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за головуванням Вячеслава Дворського.

На порядок денний виносились 2 питання:

І. Про стан епідемічної ситуації в районі в умовах карантинних обмежень (інформація Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» 31.07.2020 №1326).

ІІ. Видалення дерев в лівобережній  дамбі каналу „Високобережний” на  каналі „Хатріц”  на території лісового фонду Великодобронського лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство».

Заслухавши інформацію про епідемологічну обстановку в районі, з урахуванням обговорення, комісія вирішила на території району дозволити:

• із 05 серпня 2020 року  роботу  дошкільних навчальних закладів у тестовому режимі, середніх та старших груп вихованців із дотриманням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря  України 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Відповідальність за відкриття дошкільних навчальних закладів та дотримання в них протиепідемічних заходів покласти на органи місцевого самоврядування;
  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

Ужгородському РУ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області, Ужгородському районному відділенню поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області продовжити посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадських місцях.

Заслухавши інформацію з ІІ питання порядку денного, комісія вирішила, що дерева, в кількості 162 штуки, які знаходяться в лівобережній  дамбі каналу „Високобережний” на  каналі „Хатріц” на території лісового фонду Великодобронського лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство»  є аварійно-небезпечними і підлягають видаленню.

ДП «Ужгородське лісове господарство», в оперативному порядку, вжити необхідних та відповідних заходів щодо видалення аварійно-небезпечних дерев в лівобережній  дамбі каналу „Високобережний” на  каналі „Хатріц” на території лісового фонду Великодобронського лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство» згідно чинного законодавства.

Остання зміна сторінки: 04-08-2020 17:08