Відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату Ужгородського району з футболу Турянської долини.

19 грудня, на стадіоні Минай відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату Ужгородського району з футболу Турянської долини.

Відкрив спортивний захід Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА, який привітав усіх учасників змагань із завершенням футбольного сезону, побажав їм успіхів, нових спортивних досягнень і перемог, а також ніколи не зупинятися на досягнутому.

Перед початком гри за Суперкубок Турянської долини Ужгородського району відбулося нагородження юнаків Ужгородського району.

Потім відбулася гра за Суперкубок Турянської долини Ужгородського району.

У перерві матчу голова Ужгородської РДА Радіон Кіштулинець ,керуючий справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Андрій Кушнірук, представники Закарпатської осоціації футболу та Ужгородської районної федерації нагородили

представників та організаторів дорослих команд призерів чемпіонату Ужгородського району.

У боротьбі за Суперкубок перемогу святкувала команда Будівельник Ужгород,яка перемогла команду Порошкова з рахунком 3:1

Переможець та фіналіст були нагороджені кубком, грамотами та медалями.

Остання зміна сторінки: 20-12-2021 10:50