Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Про відповідальне ставлення до розрахунку за спожиті енергоресурси та надані послуги говорили сьогодні на черговому засіданні комісії, під головуванням першого заступника голови Ужгородської РВА Андрія Кушнірука, з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Ряд споживачів юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців району, наразі, опинились у скрутному фінансово-економічному становищі і мають заборгованість перед енергопостачальною організацією, тому кожне звернення учасників роздрібного ринку електроенергії щодо відключення споживачів ретельно вивчається та розглядається членами комісії.

Під час засідання, комісія розглянула 43 непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії та прийняла відповідні рішення.

З поміж 43 непобутових споживачів було вирішено - 6 виключити з списку,  згідно підпункту 2 пункту 8 Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану, затверджене наказом Міненергетики від 13.04.2022 р. № 148, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 квітня 2022 р. за № 441/37777.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, можуть реструктуризувати заборгованість, скористатись пільговими кредитами, запровадженими урядом України на період воєнного стану.

Пам'ятайте, що вчасна оплата за спожиту електроенергію – гарантія безперебійного електропостачання!

Остання зміна сторінки: 13-12-2023 13:44