Відбулася розширена нарада з питань працевлаштування незайнятих

Під головуванням начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відбулася розширена нарада з питань працевлаштування незайнятих місцевих та внутрішньо-переміщених осіб, а також покращення роботи суб’єктів господарювання Ужгородського району.

Також, у нараді приймали участь: пеший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, представники Ужгородської, Перечинської, Великоберезнянської філії обласного центу зайнятості, представники економічного підрозділу Закарпатської ОВА, голови та представники територіальних громад району.

Основне завдання державної служби зайнятості - забезпечення умов для реалізації права громадян на працю, сприяння зайнятості населення та запобігання масовому безробіттю, здійснення соціального захисту тимчасово непрацюючого населення.

Директор Закарпатського обласного центру зайнятості поінформував про кількість зареєстрованих вакансій, що надасть можливість знайти роботу особам, які тимчасово проживають на території громад і не мають можливості повернутися до своїх домівок у зв’язку з бойовими діями. Учасниками наради було детально обговорено про механізми співпраці задля створення нових робочих місць на підприємствах району, що значно допоможе українській економіці вистояти в умовах війни та стати фундаментом для післявоєнного відновлення.

Також, держава допомагає роботодавцям, зокрема компенсовує витрати за кожного працевлаштованого переселенця. Так, за кожного працевлаштованого із числа внутрішньо переміщених осіб, підприємцю виплачується компенсація у сумі 6500 гривень.

Працюємо разом!

Остання зміна сторінки: 11-08-2022 10:09