![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_5196.jpg?itok=tuF72nQI)
6 серпня відбулася робоча нарада за участі першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко , з метою обговорення актуального питання щодо екологічного покращення та ліквідації заторів в руслі р.Латориця на території Ужгородського району. В нараді також взяли участь керівник апарату Руслана Боднарюк, начальник районного відділу капітального будівництва Лариса Ворю, завідувач сектору цивільного захисту Роман Малко та головний спеціаліст відділу регіонального розвитку Тетяна Мазур. У ході наради окреслено першочергові заходи, що заплановані для вирішення даного питання. За результатами наради, відповідальним особам були надані доручення підготувати листи до уповноважених органів.
Остання зміна сторінки: 06-08-2020 14:31