Відбулася акція із висадки молодого лісу.

Дерева є символом життя та цінності на планеті Земля. Вони мають велике значення для людини і природи. Власне тому, щороку, навесні мільйони дерев висаджуються у різних куточках нашої країни.

Сьогодні, 28 квітня, за ініціативи начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця відбулася акція із висадки молодого лісу. Керівництво РВА разом з головним лісничим району Валентином Гекером, заступником голови Оноківської територіальної громади Михайлом Кузьмою та внутрішньо переміщеними особами, серед яких діти та дорослі, які тимчасово проживають на території  Оноківської ТГ, висадили понад 60 дерев модрини в урочищі „Дубки”. Посадка лісу відбулася в рамках всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом!».

Перед початком робіт працівники лісового господарства детально розповіли та продемонстрували, як правильно висаджувати молоді деревця, щоб вони гарно прижилися.

«Під час проведення подібних заходів ми привертаємо увагу мешканців району та внутрішньо переміщених осіб до важливості збереження природної спадщини та важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища, особливо в цей неспокійний час», – зазначив Радіон Кіштулинець.

Попри боротьбу з ворогом, що ведеться на нашій землі, кожному з нас необхідно зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.

Перемога буде за нами!

Остання зміна сторінки: 28-04-2022 13:11