Відбулась селекторна нарада з важливих питань соціального захисту

16 червня 2020 року під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Травіної О.В. відбулася селекторна нарада з проблемних питань соціального захисту населення, вирішення яких потребує активізації роботи відповідних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. Участь у зазначеній нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько, начальник управління соціального захисту населенння РДА Андріана Зизич, начальник служби у справах дітей Ірма Коста та заступник директора - начальник відідлу соціальної роботи Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любомир Кротенюк.

На порядку денному нараді було розглянуто такі питання:

Про підготовку до оздоровчої кампанії дітей влітку 2020 року.

Стан справ щодо придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про надання соціальних та адміністративних послуг в умовах карантину.

Про одноразову матеріальну допомогу „пакунок малюка”.

Щодо взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Про активізацію роботи ОТГ та управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів щодо підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, було вирішено:

1.Райдержадміністраціям, міськвиконкомам та рекомендувати виконавчим органам об’єднаних територіальних громад забезпечити:

1. виконання протокольного рішення обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році від 4 червня 2020 року та розпорядження голови ОДА від 11.06.2020 №300 про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році;

2.1. цільове і в повному обсязі використання 25 530,2 тис. грн. коштів цільової субвенції з державного бюджету для придбання належних житлових приміщення 77 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа;

2.2. організацію взяття на квартирний облік всіх дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов;

3. надання соціальних та адміністративних послуг в умовах карантину відповідно до вимог чинного законодавства;

4. реєстрацію заяв щодо забезпечення одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка” при народженні дитини;

5. взаємодію суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

6. активізацію роботи щодо підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Остання зміна сторінки: 16-06-2020 17:16