![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_3624.jpg?itok=GumVeb3n)
17 червня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Христина Мацко, члени районного штабу - відповідальні працівники із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в районі взяли участь в обласній селекторній нараді в режимі відеоконференц-зв’язку щодо вжиття додаткових заходів із недопущення в області розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19.
На порядку денному наради було обговорено та прийнято рішення з ряду актуальних питань, зокрема: щодо проведення розслідувань захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 серед медпрацівників; про посилення перевірок ринків, закладів харчування, інших суб’єктів господарювання в умовах карантину; про готовність закладів обсервації до прийому осіб.
Остання зміна сторінки: 18-06-2020 09:12