Відбулась практична частина навчань керівників органів управління освітою територіальних громад з питань організації заходів цивільного захисту у закладах освіти Ужгородського району

Сьогодні, на базі Великолазівського ліцею Баранинської територіальної громади була запланована та організована практична частина навчань керівників органів управління освітою територіальних громад з питань організації заходів цивільного захисту у закладах освіти Ужгородського району. Участь у навчаннях також прийняли начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та заступник начальника Віталій Дупин.

“З моменту подачі сигналу „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” для вжиття заходів захисту може бути всього лише кілька хвилин. Ці хвилини надзвичайно дорогоцінні і їх треба використовувати з максимальною ефективністю” – зазначив Радіон Кіштулинець.

Таким чином було проведене важливе навчання з метою ознайомлення присутніх щодо відповідних дій у разі почутого сигналу повітряної тривоги.

Навчання складалося із декількох етапів в якому кожен етап відповідав за важливу сходинку безпеки. Кожному учаснику була надана інструкція та план дій у разі сигналу повітряної тривоги під час перебування на роботі. А також закцентували увагу присутніх щодо основних вимог до укриттів, дій учасників освітнього процесу у разі надзвичайних ситуацій та дії учителів й учнів у разі евакуації зі школи.

Почувши сигнал повітряна тривога усі присутні згідно відпрацьованих інструкцій негайно покинули місце перебування та спустилися у безпечне місце. Спустившись в укриття директор ліцею перевірив кількість присутніх.

В укритті, працівниками закладу на базі якого відбувалося навчання, було облаштовано усі необхідні умови для перебування людей у разі небезпеки.

Навчання було надзвичайно корисним та необхідним де кожен з учасників здобув нових важливих теоретичних та практичних знань.

Остання зміна сторінки: 12-08-2022 16:39