Вакцинація ужгородки, яка поборола онкозахворювання

В Ужгородської райдержадміністрації, де було організовано тимчасовий пункт щеплення з відповідними умовами, вакцину від компанії Pfizer-BioNTech отримала жителька міста Ужгород Тетяна Літус, яка у боротьбі з онкозахворюванням втратила ногу. Молода ужгородка, яка поборола важку недугу є соціально активною, не втрачає віри у краще майбутнє і вважає, що вакцинація є одним із основних спосібів подолання небезпечного вірусу.

Процедуру щеплення було здійснено працівниками мобільної бригади за участі  координатора  вакцинальної кампанії, заступника головного лікаря з медичної частини КНП „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” Наталії Ілиньо.

На Закарпатті  продовжується робота щодо вакцинації населення від COVID-19. Адже імунізація – це безпечний спосіб подолати коронавірусну хворобу.

Остання зміна сторінки: 16-06-2021 17:19