Вакцинація освітян в Ужгородській райдержадміністрації

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації було організовано тимчасовий пункт щеплення з відповідними умовами.

Понад 200 працівників освіти , пройшли перший етап вакцинації проти COVID-19 вакциною від компанії Pfizer-BioNTech. Вакцинація освітян відбулася за чітко сформованими списками, а також після обов’язкового огляду та спілкування з лікарем. Крім того, після вакцинації за самопочуттям пацієнтів упродовж тридцяти хвилин спостерігали медики. А також, що не менш важливо, за самопочуттям вакцинованих продовж наступних 28 днів спостерігає лікар-терапевт. Щоб завершити курс, вакцинація проходить у два етапи інтервалом три-чотири тижні. Щеплення проводилось працівниками мобільної бригади та медичними працівниками. Всі бажаючі працівники заповнили інформовану згоду, в якій зазначили стан свого здоров’я, ознайомилися з інформацією про препарат для вакцинування.

На сьогоднішній день вакцинація від COVID-19 єдиний дієвий спосіб, який дозволить захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.

Остання зміна сторінки: 24-06-2021 14:14