В Ужгородському районі відбулося чергове заняття проєкту «ПОРУЧ».

Вчора, 6 липня на території загальньоосвітньої школи села Кам’яниця Оноківської територіальної громади  близько 70 дітей із них більшість із багатодітних сімей ВПО прийняли участь у черговому занятті спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «Поруч», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Разом із дітьми участь у двох одночасних сесіях взяв і заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупин.

Всі діти позмінно працювали на різних локаціях: територія безпеки, яка спрямована на покращення психоемоційного стану; спортивні, футбольні ігри та фізична активність; здоров'я та безпека на якій діти отримали нові та корисні знання для здоров'я.

Насамкінець, окрім солодких подарунків, передбачених проєктом, дітки отримали солодощі, які надав депутат Закарпатської обласної ради Роман Сарай та м’ячики і шампуні від Закарпатського підрозділу ВФСТ «Колос» (голова Василь Хмельницький).

Остання зміна сторінки: 07-07-2022 15:36