В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ ПОЗИТИВНА ДИНАМІКА З ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та про  суб’єктів господарювання фізичних осіб, які мають заборгованість зі сплати заробітної плати і єдиного соціального внеску, що обліковується в податковому органі, йшлося на засіданні  тимчасової комісії, яке, сьогодні, 31 серпня, провів заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин. У засіданні взяли участь заступник начальника управління економічного розвитку міста, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення Ужгородської міської ради Олеся Афанасьєва, члени комісії та представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області, управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації. На засіданні заслухали керівників підприємств, що мають заборгованість, представників Держпраці, Пенсійного фонду та обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати в районі. За статистичними даними станом на сьогодні залишається наявна заборгованість з виплати заробітної плати у Великоберезнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та у ДП „Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. У  державному підприємстві „Агропромислової фірми „Леанка” ситуація дещо покращилася і є тенденція до зменшення заборгованості. Протягом звітного періоду КНП „Великоберезнянська лікарня Великоберезнянської селищної ради” та КНП „Обласний медичний клінічний шкірно-венерологічний центр” за інформацією Ужгородської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області погасили заборгованість по заробітній платі в повному обсязі, що виникла в результаті невчасного надходження коштів від НСЗУ, а також нестачі оборотних коштів.    За результатами засідання прийнято відповідні рішення з метою дотримання норм чинного трудового законодавства. Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в Ужгородському районі перебуває під постійним контролем керівництва Ужгородської райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 31-08-2021 13:23