В Ужгородському районі налагодили виготовлення чохлів для бронежилетів та розвантажувальних жилетів.

Сьогодні, 15 квітня, начальник Ужгородської  районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець відвідав підприємство, яке виготовляло спецодяг здебільшого для іноземних компаній, але в умовах сьогодення вирішили виготовляти і речі для українських військових.

«З початку війни тисячі людей вступили до лав оборони – це тероборона, це добровольці, ЗСУ. Наразі маємо замовлення для місцевої тероборони та поліцейських. Запит є», – зазначає директор підприємства.

За добу на підприємстві можуть виготовити близько сотні чохлів для бронежилетів та розвантажувальних жилетів. Наразі на там працюють 60 швачок.

Остання зміна сторінки: 18-04-2022 13:28