В Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначили День Конституції України

Сьогодні, 28 червня, в Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  відбув святковий захід до Дня Конституції України, який  Відвідав захід начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.

Гарного настрою та позитивних емоцій додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували зразковий аматорський ансамбль танцю «Наша файта» будинку культури села Сторожниця Холмківської територіальної громади та Іванна Білак.

Радіон Кіштулинець привітав присутніх з Днем Конституції України та побажав міцного здоров’я, довголіття, сердечного тепла, душевного спокою, ! , покращення соціального забезпечення, комфортних умов проживання, миру, добра і віри в краще майбутнє.

Остання зміна сторінки: 28-06-2022 14:58