В Ужгородській РВА розглянули можливість спорудження житла для внутрішньо переміщених осіб

Війна примусила багатьох українців покинути свої рідні міста та домівки. Хтось виїхав за кордон, а більша частина вимушена була переселитися у більш безпечні регіони країни.

Одним з головних завдань Ужгородської районної військової адміністрації в умовах воєнного стану є створення належних умов для внутрішньо переміщених осіб.  Тож сьогодні начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець спільно з народним депутатом України Михайлом Лабою провів робочу зустріч з головами та заступниками голів територіальних громад району, під час якої розглянули можливість спорудження житла для людей, які мусили залишити зону бойових дій.

Свій проект будинків для тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб презентували компанія „Druzi Club” та інвестиційно-будівельна компанія „I am invest”.

Група компаній „Druzi Club” займається будівництвом і реалізацією житла економ та комфорт класів. Реалізовано більше 50 обֺ’єктів нерухомості. В умовах сьогодення архітектурне бюро розробило проєкт модульних будинків для тимчасового проживання українців, які втратили своє житло через обстріли російських військ. Будівельники  відзначили, що зацікавлені у налагодженні співпраці з органами місцевого самоврядування, яка включає можливість  виділення земельної ділянки для будівництва тимчасового житла.

„Війна триває. Наше завдання - зробити все від нас залежне, аби створити належні умови для того, щоб вирішити ці питання якомога скоріше і люди мали де жити. Ми віримо в нашу армію, в наш народ, у силу духу і єдності фронту і тилу. От тому ми повинні думати, робити усе можливе і навіть більше, щоб країна вистояла, відродилася.”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 29-04-2022 14:26