В Ужгородській РВА пройшла апаратна нарада.

Сьогодні фокус апаратної наради був спрямований на важливі питання життєдіяльності Ужгородського району.

Перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко та заступник РВА Віталій Дупин заслухали інформацію керівників структурних підрозділів, які поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.

Зокрема, розглянуто стан підготовки навчальних закладів до початку та повноцінного проходження навчального року 2022/2023. Особлива увага- облаштуванню сховищ в кожному навчальному закладі.

Також під час апаратної наради керівниками структурних підрозділів було порушено ряд проблемних питань відповідно до своєї компетенції, які було розглянуто в робочому порядку та дано відповідні доручення щодо їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 15-08-2022 15:45