В Ужгородській РВА обговорили стан дорожньої інфраструктури району

48 день, як життя нашої країни розділилося на «до» та «після». 48 днів героїзму, стійкості, відваги, згуртованості, які вражають світ. 48 днів боротьби не тільки за територію, а за свої цінності.

Наразі, кожен повинен якісно виконувати свою роботу, аби увесь механізм держави працював ефективно.

Тож сьогодні, 12 квітня начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець разом з представниками Служби автомобільних доріг у Закарпатській області та ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області" обговорили стан дорожньої інфраструктури району, окреслили план подальших дій та розглянули можливі варіанти вирішення поточних питань, все заради комфорту та безпеки мешканців району та внутрішньо переміщених осіб.

Війна змінила наше життя, але не зламала наш дух і бажання працювати.

Остання зміна сторінки: 12-04-2022 13:24