В Ужгородській районній військовій адміністрації відбулась щотижнева апаратна нарада.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  провів чергову апаратну нараду з профільними заступниками, керівниками відділів та управлінь районної військової адміністрації.

У ході наради підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Зокрема, були розглянуті такі питання:

Підготовка закладів освіти до нового навчального року в Ужгородському районі, звіт за результатами проведення огляду захисних споруд та роботи комісії щодо перевірки дій освітніх закладів під час сигналу „Повітряна тривога”;

Про підготовку плану заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України;

Про виконання Плану підготовки до опалювального сезону та забезпечення населення, установ бюджетної сфери твердим паливом (дровами) на опалювальний сезон 2022-2023 роки.

Про стан роботи з внутрішньо переміщеними особами в районі та щодо призначення державних соціальних допомог та інші.

Після обговорення даних питань Радіон Кіштулинець надав працівникам відповідні доручення на поточний тиждень.

Остання зміна сторінки: 25-08-2022 09:00