В Ужгородській районній військовій адміністрації відбулась чергова апаратна нарада.

Сьогодні під керівництвом першого заступника начальника Ужгородської РВА Христина Мацко  за участю керівників структурних підрозділів районної військової адміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період. Було обговорено актуальні питання по основних напрямках діяльності структурних підрозділів, які стосувались соціальної сфери, культури, економіки, фінансового забезпечення та інших питаннь діяльності РВА.

По завершенню апаратної наради Христина Мацко надала ряд доручень керівникам структурних підрозділів, наголосила на дотриманні трудової та виконавської дисципліни в роботі з документами, із зверненнями громадян та при виконанні доручень керівництва районної військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 13:09