В Ужгородській районній військовій адміністрації підписали багатосторонній Меморандум.

В нелегких реаліях сьогодення особливе значення має об'єднання зусиль заради досягнення спільної мети, наша згуртованість та єдність.

Тож, сьогодні в Ужгородській районній військовій адміністрації підписали багатосторонній Меморандум. Ужгородська РВА, ГО „Волонтерський хаб „Венеція”, Профспілка первинна Мукачівська профспілкова організація підприємців „Партнер”, ТОВ „Захід-Схід КОЛСАНДІНГ”, ГО „Міжнародний клуб ділових людей”, БО„Благодійний фонд протимінної діяльності” у такий спосіб підкріпили співпрацю. Об’єднавши зусилля, вони допомагатимуть тим, хто постраждав під час воєнних дій на території України.

Під час підписання Меморандуму було окреслено основні напрямки співпраці такі як: організація належних умов проживання  внутрішньо переміщених осіб, забезпечення їх товарами першої необхідності, організація навчання для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій,  створення міжнародних гуманітарних волонтерських місій, організація та проведення гуманітарного розмінування тощо.

„Відтепер, ми ще  системніше зможемо допомагати людям, які цього потребують. Впевнений, що наша співпраця та майбутні проєкти сприятимуть покращенню умов життя та адаптації громадян України на Ужгородщині", — зазначив Радіон Кіштулинець.

Наприкінці зустрічі сторони обговорили подальші кроки співпраці та обмінялись думками щодо організації та реалізації спільних заходів.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

Разом до перемоги!!!

Остання зміна сторінки: 25-05-2022 15:39