В Ужгородській райдержадміністрації засідала комісія з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 16 вересня в Ужгородській райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його  заступник голови райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Віталій Дупин. На порядок денний виносилися питання про видалення небезпечних дерев на території лісового фонду ДП «Перечинського лісового господарства, які заважають проїзду автотранспорту, а також несуть загрозу відпочиваючим та працівникам ТОВ «Воєводино»; про видалення аварійно-небезпечних дерев на території лісового фонду ДП «Ужгородське лісове господарство» біля дачного кооперативу в с. Оноківці; про обстеження аварійного мостового переходу через річку Уж в с. Жорнава, прилеглого до автомобільної дороги загального користування місцевого значення  Жорнава – Стужиця  Закарпатської області  та питання щодо епідемічної ситуації в районі, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Комісією інформацію  з питань порядку денного розглянуто та, з метою запобігання надзвичайної ситуації, прийнято відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 16-09-2021 17:09