В Ужгородській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 31 серпня, в Ужгородській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів  заступник голови райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району Віталій Дупин за участю членів комісії. На засідання також були запрошені Дубриницький сільський голова Любов Лавер, заступник Великодобронського сільського голови Балінт Годор та Кобринович Діана - староста с. Новоселиця. На порядок денний було винесено ряд питань: про стан епідемічної ситуації по захворюваностіна коронавірусну хворобу COVID-19 на території Ужгородського району до нового навчального періоду з урахуванням заходів протидії захворюваності на вірусну хворобу; про надзвичайну ситуацію на території Великодобронської сільської ради, що спричинена буревієм 15 липня 2021 року; про критичний стан приміського пасажирського сполучення із с. Новоселиця Дубриницької сільської ради та про затвердження акту обстеження  щодо екологічного покращення та ліквідації заторів в руслі р. Латориця на території Ужгородського району. Відповідно до протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за підсумками засідання комісії, а також заслухавши інформації із питань порядку денного, були прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 31-08-2021 17:03