В Ужгородській райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

9 липня, в Ужгородській райдержадміністрації члени архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації провели своє чергове засідання.

На нараді було розглянуто три детальні плани: „Облаштування та розвиток території для мотокросу в урочищі Термачув, за межами населеного пункту на території Ужгородського району”;  детальний план території для будівництва та обслуговування складських будівель та споруд в с. Баранинці; детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків обмежений вулицею Лесі Українки та урочищем „Межипотоки” в с. Порошково Ужгородського району, а також „Генеральний план с. Минай, Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області” та „План зонування території села Минай Ужгородського району Закарпатської області”.

Активну участь в роботі архітектурно-містобудівної ради прийняли виконавці проектів. В ході обговорення, всі проекти  містобудівної документації були схвалені та рекомендовані до затвердження органам місцевого самоврядування району.

Остання зміна сторінки: 09-07-2021 13:36