В УЖГОРОДСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЬ ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, а також у засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Віталій Дупин та члени комісії ТЕБ та НС.

На порядок денний засідання винесено наступні питання:

•  Про посилення на території району заходів контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів та проведення спільних раптових перевірок.
  •  Про стан вакцинації населення від гострої  респіраторної  хвороби   COVID-19,   спричиненої    коронавірусом   SARS-CoV-2.
  •  Про заходи з недопущення виникнення захворювання на поліомієліт на території Ужгородського району.
  •  Про затвердження місця знешкодження (знищення) вибухонебезпечних предметів на території Ужгородського.
  •  Про видалення аварійно-небезпечних дерев на території лісового фонду Кам'яницького лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство» на звернення готельно-ресторанного комплексу «Камелот».

Комісією інформацію  з питань порядку денного розглянуто та, з метою запобігання надзвичайної ситуації, прийнято відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 05-11-2021 16:16