В Ужгородській райдержадміністрації відбулася нарада при в.о.голови райдержадміністрації Христині Мацко

Сьогодні, 16 серпня  в Ужгородській райдержадміністрації відбулася нарада щодо  завершення будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в населених пунктах району та підготовка актів готовності до експлуатації, яку провела в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко.

На нараді були присутні начальник відділу  економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації Роман Хайнас  начальник районного відділу капітального будівництва Лариса Ворю,  начальник відділу охорони здоров’я Сюртівської сільської ради Іван Парада та Крупчинська Олександра – перший заступник Тур’є-Реметівського сільського голови. Основною темою, яку обговорювали під час зустрічі, було про готовність до введення в експлуатацію та стан завершення будівництва АЗПСМ в с. Коритняни Холмківської територіальної громади, АЗПСМ в с. Ратівці Сюртівської територіальної громади та АЗПСМ в с. Тур’я Пасіка Тур’є-Реметівської територіальної громади. Зазначені об’єкти зараз перебувають на стадії придбання обладнання та меблів. Однак, у зв’язку з відсутністю фінансування, згідно проектної документації не вистачає коштів  для їх придбання в повному обсязі, тому термін здачі об’єктів в експлуатацію не визначено. За підсумками наради були визначені пріоритетні завдання діяльності та пошуку можливостей додаткових джерел фінансування.

Остання зміна сторінки: 16-08-2021 15:34