В Ужгородській райдержадміністрації відбулась спільна нарада щодо вирубки аварійно-небезпечних дерев вздовж ліній електропередач високої напруги в охоронній зоні

Про порядок вирубки аварійно-небезпечних дерев вздовж ліній електропередач високої напруги в охоронній зоні на території Ужгородського району сьогодні обговорили на спільній нараді при в.о голови райдержадміністрації Христини Мацко за участі представників ДП лісових господарств району, Ужгородської філії ПАТ „Закарпаттяобленерго” та представників Закарпатського регіонального експлуатаційного центру Західної енергетичної системи НЕК „Укренерго”. Під час робочої зустрічі йшлося про  належне утримання зелених насаджень у охоронних зонах повітряних ліній, а також необхідності проведенні планових робіт з метою забезпечення безаварійності експлуатації об’єктів енергетики.

Наближені до дротів повітряних ліній електропередачі гілки дерев під час поривів вітру та падінні створюють небезпеку для людей, які знаходяться поруч, ламають опори. Питання розчистки трас повітряних ліній електромереж постає особливо гостро. На території району підприємства енергетики в межах земель охоронних зон повинні слідкувати, щоб гілки дерев не наближалися до електродротів,  здійснювати періодичну розчистку просік від чагарників, дерев та обрізування гілок, ліквідувати аварійні дерева, що загрожують падінням на проводи повітряних ліній електропередачі самотужки або за договором зі спеціалізованими підприємствами й організаціями, утримувати у стані пожежної безпеки обладнання повітряних ліній електропередачі, які проходять через лісові ділянки та інші багаторічні насадження.   За результатами наради присутнім було надано відповідні доручення з метою запобігання пошкодження електричних мереж, недопущення нещасних випадків та пожеж, а також  необхідності  дотримання норм чинного законодавства в межах своєї компетенції.

Остання зміна сторінки: 26-07-2021 16:22