В Ужгородській райдержадміністрації проведено ревакцинацію

Сьогодні, 9 липня, в Ужгородській райдержадміністрації, на базі організованого тимчасового пункту щеплення,  було проведено ревакцинацію населення. Щеплення другою дозою від COVID-19 отримали працівники райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування міських, селищних, сільських, рад Ужгородщини, які отримали перше щеплення в середині червні. Щеплення проводилось працівниками мобільної бригади та медичними працівниками. Координатором з проведення вакцинальної кампанії є заступник головного лікаря з медичної частини комунального некомерційного підприємства „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” Ілиньо Наталія Вікторівна. Після отримання двох доз можна буде отримати свідоцтво про вакцинацію у сімейного лікаря. Вакцинація проти COVID-19 для українців є добровільною та безоплатною!

Остання зміна сторінки: 09-07-2021 15:48