![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6135e860a1401026957712.jpg?itok=V9y4SJi-)
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, маршрут Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів є однією з основних транспортних артерій нашого краю. Дорога проходить через кілька районних центрів Закарпаття та дві області: Івано-Франківську і Львівську.
За його словами, зараз підрядна організація працює в урочищі Кузій на Рахівщині. Днями розпочали перший етап робіт – регенерацію дорожньої основи між селами Луг та Ділове. Попереду влаштування вирівнюючого та фінішного шарів покриття, встановлення бар'єрного огородження і знаків, нанесення розмітки.
Окрім цього, тут розширили дорогу, влаштовують підпірні стінки та берегоукріплення.
«Продовжуємо відновлювати автошляхи Закарпаття у межах амбітної президентської програми Володимира Зеленського "Велике будівництво"», — наголосив Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 06-09-2021 13:23