В РДА обговорили питання щодо розроблення містобудівної документації для розміщення об’єкту з переробки ТПВ

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо розроблення детального плану території для розміщення об’єкту з переробки твердих побутових відходів на території району, що буде обслуговувати Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони, міста Ужгород та Чоп. Участь у нараді взяли Вячеслав Дворський – голова райдержадміністрації, Христина Мацко - перший заступник голови РДА,  Юрій Шпонтак – директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА; Олег Боршовський – головний архітектор міста Ужгород, Іван Бірак – директор КП Закарпатської обласної ради „Будкомплектор”, начальник та головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, начальник фінансового управління РДА та інші.

Проблема із захороненням твердих побутових відходів існує вже тривалий час, адже полігон у Барвінку вже практично вичерпав свій ресурс. Тому на сьогоднішній день гостро стоїть питання якнайшвидше розпочати роботи з розроблення містобудівної документації для розміщення об’єкту з переробки твердих побутових відходів на території Ірлявської сільської ради, де за межами населених пунктів визначена земельна ділянка.

Сьогодні учасники зустрічі визначили пріоритети та першочергові завдання. Замовником робіт з розроблення детального плану є райдержадміністрація. Першим кроком - є підписання трьохсторонньої угоди між райдержадміністрацією, КП «Будкомплектор», на балансі якого буде перебувати новостворений полігон та виконавцем робіт.

Остання зміна сторінки: 03-04-2020 09:17