В районній лікарні проводиться поточний ремонт відділення ортопедії та травматології

16 червня голова Ужгородської райдержадміністрації Вячеслав Дворський відвідав відділення ортопедії та травматології КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради». Наразі у відділенні проводиться поточний ремонт в палатах для хворих та допоміжних приміщеннях. Під час огляду ремонтних робіт голова райдержадміністрації поспілкувався з головним лікарем лікувального закладу Голубом Олегом, завідувачем відділенням Василинець Михайлом та медичним персоналом.  Ремонт у відділенні планується завершити найближчим часом. Основною метою - є покращення умов перебування хворих та умов праці медичних працівників.

Остання зміна сторінки: 16-06-2020 15:18