В районі продовжується будівництво амбулаторій

В Ужгородському районі продовжується будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини  за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

На сьогоднішній день завершено будівництво АЗПСМ в с.Р.Комарівці, на завершальному етапі - амбулаторія в с.Батфа та с. Кам’яниця.

В активній фазі будівництва знаходиться АЗПСМ в с.Коритняни та Невицьке. В населених пунктах Ратівці та Есень будівництво знаходиться на етапі тендерних процедур.

На об’єктах будівництва виготовлені та розміщені інформаційні стенди (банери) про реалізацію проектів у 2020 році.

Завдяки значній державні підтримці жителі району вже найближчим часом  зможуть отримати медичні послуги в сучасних амбулаторіях з новітнім  обладнанням.

Остання зміна сторінки: 23-06-2020 09:14