В обласному центрі Закарпаття вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

В обласному центрі Закарпаття біля пам’ятника „Скорботної матері” на Православній Набережній пройшов мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 33-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану.

Участь у меморіальному заході взяли голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, близько 60 воїнів-інтернаціоналістів, представники влади, силових структур та громадськість.

Сьогодні народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день присвячений виведенню військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989-го року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. З того часу минуло вже 33 роки, проте пам’ять не стерла з історії кривавих подій.

Із короткими промовами перед присутніми виступили заступник голови Закарпатської обласної ради Андріана Сушко, голова Закарпатської територіальної організації української спілки ветеранів Афганістану Віктор Югас та голова Закарпатської обласної спілки ветеранів війн Михайло Куцкір.

Після завершення виступів відбулося загальне покладання квітів до підніжжя пам’ятника „Скорботної матері”.

Остання зміна сторінки: 15-02-2022 14:40