В обласному центрі Закарпаття відзначили День єднання

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відзначили День єднання.

До урочистостей долучилися голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, глова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, представники органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, дипломати європейських країн, громадських об’єднань, релігійних організацій, мешканці та гості міста.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Микита зауважив, що це особливе свято, яке показує, що наша країна згуртована, кожен готовий захищати її свободу і цілісність.

На найвищий флагшток Закарпаття Державний Прапор України Віктор Микита підняв разом із лікаркою-епідеміологинею Оленою Верстюк-Шарапою, вчителькою історії Світланою Іваниш, волонтером, учасником бойових дій Сергієм Шишканинцем та підполковником Олександром Тельновим.

Сьогодні, 16 лютого, у День єднання по всій країні відбуваються такі заходи, які точно покажуть і нашим друзям і нашим ворогам, що Україна згуртована, дбає про себе та готова захищати свою свободу та незалежність.

Остання зміна сторінки: 16-02-2022 15:55