В обласному центрі Закарпаття відзначили День Соборності України

22 січня у обласному центрі Закарпаття відзначили День Соборності України та 76-у річницю утворення Закарпатської області у складі України.

Цього року виповнюється 103-тя річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА долучився до відзначення цього свята і разом з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Віктором Микитою, представниками обласної ради, Ужгородської міської ради, дипломатичних представництв, керівниками правоохоронних органів, жителями і гостями міста поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, Президенту Карпатської України Августину Волошину та зі стометровим прапором на пішохідному мості символічно з’єднали береги Ужа.

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань.

"Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та стремління. Ми – велика міцна родина всіх громадян України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня – Україна неподільна соборна і єдина!", - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 24-01-2022 10:35