в обласному центрі Закарпаття відбулися місцеві змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад області.

Вчора, 1 жовтня, в обласному центрі Закарпаття на базі спорткомплексу "Юність" відбулися місцеві змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад області.

На запрошення організаторів відвідав спортивне дійство начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Цьогоріч в турнірі взяло участь 5 команд з різних територіальних громад області, а саме Холмківської, Тур‘є-Реметівської,

Середнянської, Оноківської, Великобийганської територіальних громад.

У програмі змагань було представлено п‘ять видів спорту: міні-футбол, настільний теніс (чоловіки і жінки), шашки (жінки), шахмати (чоловіки) та гиря.

За результатами змагань 3 місце зайняла Тур‘є-Реметівська ТГ, 2 місце Середнянська ТГ та 1 місце , а також можливість взяти участь у Всеукраїнських змаганнях серед сільських та селищних громад Оноківська ТГ. Переможці та призери нагороджені кубками та медалями.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 12:08