В обласному центрі Закарпаття відбулася зустріч із представниками бізнесу й роботодавцями краю

В обласному центрі Закарпаття, сьогодні, керівництво Закарпатської обласної військової адміністрації провело зустріч із представниками бізнесу й роботодавцями області. Участь у заході також прийняв начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Особливості функціонування підприємств краю в умовах воєнного стану та налагодження взаємозв’язків між працівниками та роботодавцями основне питання яке розглядалося під час зустрічі.

„Закарпаття – безперечний лідер за показниками економічного зростання: ми збільшили частку місцевих підприємців на ринку області, релокували понад 400 компаній, забезпечили планові надходження до бюджетів усіх рівнів у надскладний час та багато іншого. Також регіон прийняв і розмістив близько 300 тисяч ВПО”, - зазначив очільник області Віктор Микита.

Разом з тим ми спостерігаємо, що більше сотні підприємств, зокрема й релокованих, не можуть знайти в достатній кількості працівників на території області. Щось працює не так, що саме та як налагодити цю роботу – головне питання зустрічі.

Очільник краю повідомив, що на базі обласної військової адміністрації створили робочу групу, яка проаналізує ефективність функціонування центрів зайнятості регіону щодо можливості їх оптимізації.

Також, під час зустрічі присутні обговорили низку важливих питань, які впливають на економічний розвиток області.

Серед важливих тем підтримка галузі туризму в умовах воєнного стану, реабілітація й відновлення військових, мобілізація та бронювання працівників, експорту сільгосппродукції тощо.

Остання зміна сторінки: 03-08-2022 09:58