Ужгородщина долучилася до вшанування пам’яті Карпатських січовиків на Красному полі

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуст покладанням квітів вшанували 81-у річницю проголошення незалежності Карпатської України. Масові заходи, через карантин, були відмінені.

Вшанувати пам'ять учасників подій 1939-го у меморіальний парк приїхав голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський.

Керівництво області, міські голови, керівники районних влад, правоохоронних органів, поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста.

Красне Поле – святе місце для всіх українців, адже символізує незламність сили духу молодих патріотів у боротьбі з агресором. Подвиг Карпатських січовиків навіки залишиться в пам’яті нашого народу, як символ героїчної боротьби, мужності та самопожертви.

Остання зміна сторінки: 16-03-2020 09:27