Урочистості до Дня захисників і захисниць України

Сьогодні, 14 жовтня 2021 року, Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України.

Відтак, з нагоди цієї знаменної дати в обласному центрі відбулися урочистості.

Голова Закарпатської обласної адміністрації Анатолій Полосков, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, народний депутат України команди Президента Микола Тищенко, керівники правоохоронних структур, дипломати, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та ужгородці пройшли колоною до меморіалу «Загиблим на Сході воїнам» На Пагорбі Слави.

Учасники заходу долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам'ять про загиблих Героїв.
День захисників та захисниць України - це данина нескореним, хоробрим воїнам, які віддали життя за мир, суверенну країну, за її світле майбутнє. На завершення відбулося покладання квітів до могил закарпатців, які загинули, захищаючи Україну на сході нашої держави.

Остання зміна сторінки: 14-10-2021 22:43